Sazba knih, časopisů a katalogů

Kniha Město Pohořelice

A4, 472 stran 4/4, potah 5/0, vazba V8

Sazba tiskovin jako je tato odborná publikace o historii i současnosti města Pohořelice formátu A4 a rozsahu 472 stran na křídovém papíře s šitou vazbou V8 patří mezi nejzajímavější práce v oblasti typografie a grafického designu vůbec. Potah obálky je proveden v barevnosti CMYK doplněné měděnou Pantone barvou pro luxusnější vzhled publikace. Vnitřní listy jsou také plnobarevné ve dvousloupcové sazbě, kapitoly jsou odděleny tmavšími dvoustranami pro snažší orientaci.

Učebnice angličtiny pro lektory

155×235 mm, 404 stran 2/1, obálka 2/2

Důkaz toho, že i v technické sazbě může vzniknou graficky zajímavé dílo. Na ofsetovém papíře ve dvou barvách, černé, a jak název knihy napovídá, zlaté, je vysazeno 404 stran rozdělených do 7 kapitol. Obálka, opět ve dvou barvách je doplněna lesklým laminem pro větší odolnost.

Kniha obrazů a instalací

300×300 mm, 128 stran 5/5, obálka 5/5

Portfólio mladé brněnské výtvarnice je vytištěno na matném křídovém papíře, kde základní CMYK je doplněn zlatou barvou pro zdůraznění detailů. Zlatá barva je použita i na řezu knižního bloku a spolu s otevřenou vazbou a fialovou nití dodává publikaci umělecký charakter. Osmistranná obálka s výsekem a 3D UV lakem celou publikaci vhodně doplňuje.

Bílovický zpravodaj

210×280 mm, 28 stran 1/1, obálka 4/4

Obecní čtvrtletník na němž spolupracuji již několik let, a který několikrát zvítězil v celorepublikové soutěži o nejlepší obecní zpravodaj. Časopis je z ekonomických důvodů tištěn na 100 g ofsetovém papíře v barevnosti 2/2 (černá + Pantone) s plnobarevnou obálkou na křídovém papíře.

Katalogy přípravků pro koně

A4, 12 stran 4/4, vazba V1

Dvanáctistránkový katalog kosmetických přípravků a repelentů pro koně vytištěný na křídovém papíře ve vazbě V1 vytvořený pro výhradního zástupce americké značky Absorbine, firmu Ghoda s.r.o. Sazba tiskovin tohoto typu patří mezi nejnáročnější.