Sazba knih, časopisů a katalogů

Kniha Město Pohořelice

A4, 472 stran 4/4, potah 5/0, vazba V8

Odborná publikace o historii i současnosti města Pohořelice formátu A4 a rozsahu 472 stran na křídovém papíře s šitou vazbou V8. Potah obálky je proveden v barevnosti CMYK doplněné měděnou Pantone pro luxusnější vzhled publikace. Vnitřní listy jsou také plnobarevné ve dvousloupcové sazbě, kapitoly jsou odděleny tmavšími dvoustranami pro snažší orientaci.

Učebnice angličtiny pro lektory

155×235 mm, 404 stran 2/1, obálka 2/2

Důkaz toho, že i v technické sazbě může vzniknou graficky zajímavé dílo. Na ofsetovém papíře ve dvou barvách, černé, a jak název knihy napovídá, zlaté, je vysazeno 404 stran rozdělených do 7 kapitol. Obálka, opět ve dvou barvách je doplněna lesklým laminem pro větší odolnost.

Kniha obrazů a instalací

300×300 mm, 128 stran 5/5, obálka 5/5

Portfólio mladé brněnské výtvarnice je vytištěno na matném křídovém papíře, kde základní CMYK je doplněn zlatou barvou pro zdůraznění detailů. Zlatá barva je použita i na řezu knižního bloku a spolu s otevřenou vazbou a fialovou nití dodává publikaci umělecký charakter. Osmistranná obálka s výsekem a 3D UV lakem celou publikaci vhodně doplňuje.

Bílovický zpravodaj

210×280 mm, 28 stran 1/1, obálka 4/4

Obecní čtvrtletník na němž spolupracuji již několik let, a který několikrát zvítězil v celorepublikové soutěži o nejlepší obecní zpravodaj. Časopis je z ekonomických důvodů tištěn na 100 g ofsetovém papíře v barevnosti 2/2 (černá + Pantone) s plnobarevnou obálkou na křídovém papíře.

Katalogy přípravků pro koně

A4, 6 stran 4/4

Šestistránkový katalog kosmetických přípravků pro koně na křídovém papíře je skládaný do sebe a je doplněný dalším dvoustránkovým letákem repelentů. Tyto katalogy postupně doplňují další v podobném rozsahu tak, aby obchodníci mohli efektivně oslovovat potřebný segment trhu.